fundacja art connection

wspierają nas

PARTNERZY

Projekty "Muzyczne Podarunki", "Klub Melomana" oraz "Warszawskie Kluby Melomana" sfinansowało Miasto Stołeczne Warszawa.

Projekt "Klub Melomana w Dzielnicy Włochy" sfinansowało Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Włochy.

Projekt "Arcydzieła Kameralistyki" współfinansowało Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany.

Projekt "Arcydzieła Dawnych Mistrzów" współfinansowało Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Ursynów.

Projekt "Żoliborski Festiwal Muzyki Sakralnej" współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Żoliborz.

Projekt "Spotkania z Muzyką Klasyczną" współfinansowało Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Targówek.

Projekt "Przeboje Mistrzów" współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Wola.